humanitarno društvo

Društvo je slovenska podružnica humanitarne organizacije
FOOD FOR LIFE GLOBAL.

Kot prostovoljska humanitarna organizacija z deljenjem brezplačnih obrokov po vsem svetu prinaša hrano in upanje tistim, ki to potrebujejo. V svetu vsak dan razdelimo več kot 2 milijona obrokov pomoči potrebnim in socialno ogroženim osebam na vseh kontinentih sveta. Pomemben del dejavnosti Food for Life-a je gostoljubnost in srčna kultura pomoči.

Smo neodvisna organizacija, v kateri so dobrodošli vsi, ki želijo pomagati pri njenih projektih v dobro skupnosti in njenih ciljev. Delujemo že od leta 1992, predvsem v pomoči socialno ogroženim skupinam; družinam, brezdomcem, mednarodni razvojni pomoči, varnim hišam in materinskim domovom po vsej Sloveniji.

HRANA ZA ŽIVLJENJE

TV LJUBLJANA, 5.10.2020 (60 min)

KLEPET OB KAVI, 2. dec. 2017 (20 min)